Lepsza starość

Wiele lat temu postanowiłam, że chciałabym żyć i umrzeć zdrowo. Kiedy mówię o tym różnym osobom zwykle pada wątpiące stwierdzenie : ,, jak umrzeć zdrowo ? nie da się” Otóż mówię wam z całą pewnością: DA SIĘ ! Kiedy żyjesz świadomie, podążając przez swoje życie po ścieżce zdrowia, pielęgnujesz potencjał możliwości swojego organizmu w jaki wyposażyła Cię Natura, Twój organizm jest silny i zdrowy. Nie masz więc potrzeby odbywania kolejnych wizyt u lekarzy, zażywania farmaceutyków, które niczego nie leczą a tylko maskują dolegliwości i swoimi skutkami ubocznymi coraz bardziej w miarę upływu czasu rujnują Twoje zdrowie ostatecznie prowadząc do śmierci. Już dawno udowodniono, że człowiek w 80% przypadków nie potrzebuje lekarza, gdyż organizm ma naturalny potencjał, by z każdą chorobą poradził sobie sam lub do choroby nie dopuścił. W kolejnych 10 % przypadków również nie potrzebuje lekarza, gdyż jest już po prostu za późno! Tylko 10 % przypadków wymaga interwencji lekarza. Są to zwykle zdarzenia wymagające nagłej interwencji chirurga.

starosc1

Ta część mojej działalności dedykowana jest osobom, które osiągnęły już taki poziom świadomości, który motywuje ich do działania w kierunku dbania o własne zdrowie oraz osobom, które znalazły się ,, pod ścianą” , utknęły w miejscu, czują się źle i nie wiedzą co zrobić lecz wciąż drzemie w nich chęć, potrzeba na nowo poczuć się zdrowym, pełnym energii człowiekiem. Jeżeli chcielibyście wkroczyć na ścieżkę zdrowia, by dalej żyć i kiedyś umrzeć zdrowo musicie wiedzieć jedno: nie da się tego osiągać szybko, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wymaga to systematycznej pracy nad sobą, popartej zdobywaniem coraz to nowej wiedzy o funkcjonowaniu Waszego ciała, o potrzebach organizmu i sposobach na ich zaspokajanie. Wymaga to zmiany przekonań i nawyków oraz ogromnej konsekwencji w działaniu. Może to teraz wydaje się trudne ale zapewniam, że im więcej będziecie o sobie wiedzieli tym łatwiejsze to dla Was będzie.

starosc2

Jeżeli chcielibyście przejść przez życie zdrowo i cieszyć się aż do śmierci dobrym zdrowiem i kondycją a potrzebujecie przewodnika, mentora, doradcy zapraszam do kontaktu. Służę Wam w tym zakresie całą swoją wiedzą medyczną, fizjoterapeutyczną, pedagogiczną i coachingową. Razem możemy osiągnąć więcej!

Zdrowe życia – lepsza starość – samozadowolenie!

Zapraszam